Ideal seks nasıl olmalıdır?

Bilim adamları yememiş, içmemiş araştırmış, ideal cinsel ilişki süresi ne kadar olmalıdır diye… Hem de bildik, tanıdık ağabeyler/ablalar; İsveçli bilim adamları!
Stockholm’de düzenlenen Avrupa Üroloji Birliği (EAU) Kongresi’nde sunulan araştırmalar, tatmin sağlayıcı cinsel ilişki süresinin sanılanın çok daha altında olduğunu ortaya koymuş. ABD Mid-Michigan Sağlık Merkezleri Tıbbi Direktörü Dr. Matt Rosenberg; “Cinsel ilişkinin saatlerce sürmesi gerektiği yönündeki genel kanının aksine, ABD ve Kanadalı cinsel ilişki terapistlerinin yürüttüğü yeni bir çalışmada, tatmin edici cinsel ilişkinin 7- 13 dakika arasında sürdüğü ortaya koyuldu” demiş.

kissÇok güzel demiş, ama siz gelin bir de bizim ülkenin halini bir görün derim ben kendilerine… 7 saat de sürse sonuca varamayabiliyoruz ya da 7 saniyede oldu da bitti maşallah!

Biliyorum, herkes yine bana kızacak, sen ne kötü bir kadınsın diye e-postalar atacak ama gerçekleri konuşmakta fayda var! Bizim ülkede seks kelimesi bile günah/ayıp diye algılanırken eyleme geçtiğinde o erkekten/kadından ne hayır gelir sorarım size!

Ay yapma günah, ay konuşma ayıp, dur elleşme gören, duyan olur diye diye bugünlere gelmiş bir ülkeyiz biz… Kabul etmeliyiz ideal cinsel ilişki süresini tutturmak bir yana, seksin hakkını vererek partnerini mutlu edebilen kaç erkek/kadın var tanıdığınız?

Şimdi erkekler coşacak, ‘sen benle daha sevişmedin hey yavrum hey’ diyecek ya da ‘seninle kimse sevişmemiş bacım’ gibi cümlelerle saldırıya geçecek, sakın ola böyle kahve adamı cümleleri kurmayın. Gelirim sevişirim sizinle, görürsünüz gününüzü!

Kadınlar da namus davası yapacak bu mevzuyu, aklınız fikriniz sevişmekte diyecek… Sanki bunu diyen kadın hiç sevişmiyor! Hiç kendinizi yormayın, Hatice’ye değil neticeye bakarım ben! Erkekler seks konusunda hassaslar, zaten boyut olayına da takıntılılar. Bu boyut olayını başka bir yazımda ele alacağım, ay ele alacağım demeyeyim bari konuyu irdeleyeceğim! Her neyse…

good-sex9495Mesela erkekler orgazmın 2 dakikada gerçekleşebileceğini düşünüyorlar. Oysa orgazm erkeğin mahareti değildir, kadının maharetidir. Çünkü orgazm, kadının beyniyle gerçekleşen bir patlamadır. Erkeğin o anda ne yaptığıyla da doğru orantılıdır. Kadın diyecek ki Selami yanlış yoldasın, o yol çıkmaz! Kadın erkeği yönlendirmeli, yoksa seks sadece erkeği tatmin eder. Yani arkadaşım sen G noktasını bulacaksın, biz beynimizle irtibata geçip; hey dostum bu G noktasını buldu, haydi iş başına diyeceğiz, artık bilim adamlarının yüzünü kara çıkartmadan 7 ila 13 dakikada sonuca varır mıyız bilemem!

Tabii bir de işin en can alıcı noktası, ön sevişme durumu var. Erkeklerin kadınları mısır koçanı gibi baştan sona öpme ve yeme eylemine geçtikleri anlardan bahsediyorum! Bak güzel kardeşim, kadınlar mısır koçanı değildir, baştan sona öperek bu iş olmaz. Zekânı kullanman lazım, hassas noktalarımızı keşfetmen ve o alanda İsveçli bilim adamları gibi çalışmalar yapıp bizi yatağa atmanın yollarını bulman lazım!

Biz kadınlar da hatalıyız, aman erkek kırılmasın, gücenmesin diye; arkadaşım sen ne yapıyorsun orada diyemiyoruz! Desek şimdi bunları konuşuyor olmazdık zaten değil mi? Uyarsak ‘sen daha önce kaç kişiyle seviştin’ gibi sorulara maruz kalıyoruz! Oysa kadın nelerden hoşlandığını kendi kendine de keşfedebilir, illa bütün mahalleyle sevişmesi gerekmiyor!

iste bunlar hep seksErkek üzülmesin, aman şimdi kavga etmeyelim diye diye seksin ne olduğunu bilmeyen aslanlar yaşıyor bu ülkede… Skorun önemli olduğunu da düşünüyorlar mesela; ama değil! Çünkü o skor sizin skorunuz. Siz 5 posta takıldınız diye kadının da 5 kere orgazm olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sizin skorunuz önemli değil ey erkekler, asıl kadının skoru sizin başarınızı gösterir… Yani diyorum ki erkekler, seks öyle haydi bakalım bu akşam da televizyonda bir şey yok sevişelim bari eylemi değildir. Zekâ ister, tecrübe ister, kıvraklık ve beceri ister! Bu cümleler biz kadınlar için de geçerli, öyle ay yapma, elleme, dur olmazla bu işler yürümez. Dişiliğinizden ve isteklerinizden utanmayın… Eğer seksin seyrinden memnun değilseniz uyarın! Sevişecekseniz hakkını verin canım!

Hadi bakalım, İsveçli bilim adamlarının yüzünü kara çıkartmayalım, sevişelim! Bu azimle dağları bile deleriz biz! Stockholm sendromu yaşatalım onlara, kendilerini Türk sansınlar! Hem birinin de şu İsveçli bilim adamlarını uyarması lazım ama değil mi? Çekilin yoldan biz geliyoruz!

http://mahmure.ekolay.net/yazarlar/tugce-ozel/Ideal-seks-nasil-olmalidir/661371

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>